Atviras kodas Lietuvai

Stop the Hollyweb! No DRM in HTML5.

Istorija moko vertinti savo laisvę, nes gali ją prarasti. Neįkyrėkite su savo politika, atsako nenorintys mokytis.
Richard Stallman

MySQL 4 vadovas

Autorius: Ian Gilfillan
„Smaltijos“ leidykla

MySQL jau subrendo. Netekusi nerimto įrankio interneto svetainėms vardo, MySQL dabar yra perspektyvus ir vertingas duomenų valdymo sprendimas. Jei anksčiau tai buvo idealus pasirinkimas interneto svetainėms, šiuo metu 4 versija turi daugelį savybių, reikalingų ir kitose aplinkose ir išlaiko savo įspūdingą spartą.

MySQL 4 yra spartesnė, turi atsarginių kopijų darymo prisijungus priemones ir daugybę naujų savybių. Yra labai nedaug priežasčių, dėl kurių neturėtumėte svarstyti galimybės naudoti MySQL savo duomenų bazės sprendime. Yra daug svarbių priežasčių, dėl kurių turėtumėte pasirinkti MySQL savo svarbiam duomenų valdymui:

Apie leidinį

MySQL 4 vadovas Knyga „MySQL 4 vadovas“ skirta kūrėjams, duomenų bazių administratoriams (DBA) ir MySQL vartotojams. Joje nagrinėjamos šios temos: SQL; duomenų ir lentelių tipai ir jų naudojimas; užklausų ir indeksų optimizavimas; vartotojų abonementų valdymas ir saugumo užtikrinimas; MySQL administravimas ir konfigūravimas; programavimas su MySQL; MySQL įdiegimas.

Knygos prieduose yra: išsamus MySQL komandų vadovas; vadovai, kuriuose pateikiami PHP, Perl, C, Java, Python ir ODBC funkcijos ir metodai, skirti darbui su MySQL.