Atviras kodas Lietuvai

Stop the Hollyweb! No DRM in HTML5.

Istorija moko vertinti savo laisvę, nes gali ją prarasti. Neįkyrėkite su savo politika, atsako nenorintys mokytis.
Richard Stallman

Pažintis su Linux. Atmintinė

Autoriai: Tomas Kirėjevas, Mantas Kriaučiūnas
„Smaltijos“ leidykla
Kaina: 9,45 Lt su Linux kompaktiniu disku.
Apimtis: 48 puslapiai.

Nuo lapkričio mėnesio visuose knygynuose bei prekybos centruose galite įsigyti atmintinę "Pažintis su Linux" su universaliu Linux CD kuriame yra daug papildomos programinės įrangos bei žaidimų.

Apie leidinį

Pažintis su Linux Linux - tai universali laisva OS, draugiška bet kuriam vartotojui. Ją labai paprasta paleisti, įdiegti bei naudoti - tereikia įdėti Linux kompaktinį diską ir nustatyti, kad kompiuteris būtų paleistas iš jo. Po poros minučių jūsų kompiuteryje veiks Linux OS su intuityvia grafine sąsaja, kurioje galėsite patogiai naudotis biuro, interneto bei mokomosiomis programomis, žiūrėti filmus, klausytis muzikos bei žaisti žaidimus.

Kodėl Linux ir kita laisva programine įranga tapo taip paprasta naudotis? Atsakymas paprastas - šios programos taip sparčiai tobulėja todėl, kad jas kuria ir tobulina daugybė žmonių visame pasaulyje, laisvai keisdamiesi savo darbo rezultatais ir glaudžiai bendradarbiaudami su eiliniais vartotojais.

Ši knygelė - tai pirmoji pradedančiųjų vartotojų pažintis su Linux OS bei galimybė iš naujo pažinti Linux labiau patyrusiems. Pradedantiesiems tai bus puiki galimybė pradėti naudotis Linux, o labiau patyrę čia ras daug naudingos informacijos apie programinės įrangos įdiegimą, konfigūravimą, naudojimą, patarimų, dažniau iškylančių problemų sprendimus, universalų kompaktinį diską įvairioms operacinėms sistemoms atkurti ir pataisyti bei bei techninei įrangai tikrinti.

Pažintis su Linux_nugarele Daugiau informacijos apie Lietuvai pritaikytą Baltix-Knoppix Linux distribuciją, kuri platinama su šia knygute rasite http://wiki.akl.lt/Distribucija

Atsiliepimai:

Rimas R.:
Šiandien nusipirkau AKL opusą "Atmintinė Pažintis su Linux" + Knoppix-Morphix CD
Įkišau į kompą ir nusvaigau - lietuvybė, US, RU default, geležį atpažįsta kaip dievas, ttfont, antialiasing, OO11, kruva kitų navarotų, derinasi elementariai, visus RH, MDK kaip desktop app. neša be žodžių.
Rekomenduoju, 10LT, turbūt kiekvienam knygyne!

Virginijus Ž.:
Šita atmintinė, tai tikrai mano akyse pakėlė atmintinių reputaciją.
Buvau labai skeptiškas atmintinių atžvilgiu. Keliolikoje puslapių taip logiškai ir tokiais nemažais kiekiais pateiktos informacijos nevisada ir storiausioje knygoje surandi. Naujokas per pusvalandį gana tvirtai gali susipažinti su Linux pradmenimis.[...]

Žr.: http://lists.akl.lt