P. Vileišio g. 18, LT-2055 Vilnius
Tel./faks. (8-5) 210 40 05
Adresas internete www.akl.lt
El. paštas office@akl.lt
AKL logo

Kviečiame Jus paremti šią AKL poziciją programinės įrangos patentų klausimu!


2005 Liepos 6 d. Europos parlamente 648 balsų iš 680 direktyva buvo atmesta.
Tai reiškia, kad Europos mąstu programinės įrangos patentai nebus įteisinti, tačiau atskirai kiekvienoje šalyje dar gali būti bandymų juos įteisinti. Todėl mes nestabdome parašų rinkimo akcijos - atsarga gėdos nedaro ;).

Vilnius, 2005-05-09

Gerbiamos ponios ir ponai!

Š.m. kovo 7 d. Europos Sąjungos Taryba, ignoruodama keleto ES šalių reikalavimus atnaujinti diskusiją (t.y. perkelti į dienotvarkės B klausimų grupę), patvirtino ES direktyvą dėl „kompiuterinių išradimų“ pagal procedūrą COD/2002/0047. Direktyvos tekstas parengtas 2004-05-18, neva pasiekus politinį susitarimą Europos Sąjungos Konkurencijos Taryboje. Ši direktyva įteisintų programinės įrangos (PĮ) patentus, kuriuos draudžia Europos Patentų Konvencija1. Vienintelė juose patentuojama naujovė yra programa, vykdoma standartinio bendros paskirties kompiuterio2. Detali analizė3 rodo, kad ši direktyvos versija turi labai daug trūkumų.

Europos Parlamento Teisinių reikalų komitetas 2005-02-02 beveik vienbalsiai pasisakė už naują direktyvos rengimą ir svarstymą pirmu skaitymu. Deja, Europos Komisija ignoravo šią Europos Parlamento valią. Dabar direktyvos projektas grįžta į Europos Parlamentą antram skaitymui. Kviečiame Jus pasisakyti prieš Europos Sąjungos Tarybos 2004-05-18 priimtą „kompiuterinių išradimų“ direktyvos versiją3,4, siekti, kad direktyva vienareikšmiškai draustų patentuoti programinę įrangą ir užtikrintų žodžio laisvę bei galimybę kurti suderinamas programas, grąžinant visas 2003-09-24 Europos Parlamento pataisas5,6.

Pagarbiai,

AKL autorinių teisių komitetas,

komiteto pirmininkas
Saulius Gražulis

AKL pozicijos rėmėjai (iš viso 734. Organizacijų: 85, fizinių asmenų: 649 ).

Čia rasite AKL argumentaciją ir nuorodas į šaltinius.

Pilną dokumento versiją galite parsisiųsti HTML, PDF (Acrobat Reader, GV) ar SXW (Open Office org) formatu.


Jūs galite bet kuriuo metu pasitraukti iš AKL rėmėjų, įvedę savo el. pašto adresą į šią formą (įvestu adresu bus atsiųstos tolesnės instrukcijos, kaip atšaukti narystę palaikančiųjų gretose):

Kilus problemoms ar klausimams, kreipkitės į grazulis at akl tšk lt.


Rėmėjai

 Organizacijos

Nr. Organizacija Statusas
1. VGTU Atvirojo kodo institutas (atstovauja direktoriaus pavaduotojas) Vyriausybinė organizacija
2. Atviras kodas Lietuvai (atstovauja prezidentas) Visuomeninė organizacija
3. Kauno apskrities jaunimo draugija "Laikas nelaukia" (atstovauja prezidentas) Visuomeninė organizacija
4. Finansinio savarankiškumo mokykla (atstovauja direktorė) Ne pelno siekianti organizacija
5. Kompiuterija - PC World (atstovauja reporteris) Įmonė
6. savaitraštis "Krašto vitrina" (atstovauja savininkas) Įmonė
7. ImPro (atstovauja direktorius) Įmonė
8. Sisteminio Admintsravimo Technologijos ir Įranga (atstovauja direktorius) Įmonė
9. UAB "Hosteksas" (atstovauja direktorius) Įmonė
10. Jono Denapo Firma "TIGBIS" (atstovauja programuotojas) Įmonė
11. Giedriaus Židonio įmonė (atstovauja savininkas) Įmonė
12. UAB "Informatikos pasaulis" (atstovauja direktorius) Įmonė
13. UAB GM Consult Group (atstovauja direktorius) Įmonė
14. V.Židonio firma "Virdorida" (atstovauja savininkas) Įmonė
15. aleksandras (atstovauja direktorius) Įmonė
16. Garsdalo medienos technologija (atstovauja logistikos vadybininkė) Įmonė
17. Stekas (atstovauja programuotojas) Įmonė
18. UAB Zenito Technologijos (atstovauja vyr. programuotojas) Įmonė
19. Trakų rajono savivaldybės administracija (atstovauja informacinių sistemų vyriausiasis specialistas) Biudžetinė įstaiga
20. PATIKIMI SPRENDIMAI, UAB (atstovauja direktorius) Įmonė
21. UAB "International Solution Group" (atstovauja vilniaus padalinio vadovas) Įmonė
22. D. Loktevic imone (atstovauja savininkas) Įmonė
23. UAB "Programuotojų artelė" (atstovauja direktorė) Įmonė
24. UAB DANGERA (atstovauja direktorius) Įmonė
25. Organizacijų vystymo centras (atstovauja žinių vadybininkas) Įmonė
26. UAB "LITVENT" (atstovauja direktorius) Įmonė
27. Fermentas UAB (atstovauja informacinių technologijų grupės vadovas) Įmonė
28. UAB Virtualūs sprendimai (atstovauja direktorius) Įmonė
29. UAB "Viae Ventus" (atstovauja direktorius) Įmonė
30. UAB "Mikrotestas" (atstovauja direktorius) Įmonė
31. VGTU FMF medžiagų atsparumo katedra (atstovauja prof. habil. dr., katedros vedėjas) Vyriausybinė organizacija
32. Lema (atstovauja pardavimu / projektu vadovas) Įmonė
33. Rimvydo Zubkaus paslaugų įmonė (atstovauja savininkas) Įmonė
34. UAB Šiaulių Intermaks (atstovauja direktorius) Įmonė
35. Tautinė lietuvių studentų korporacija NEO-LITHUANIA (atstovauja vice-pirmininkas) Ne pelno siekianti organizacija
36. AB Specializuotas transportas (atstovauja dir. pavaduotojas) Įmonė
37. Kauno technologijos universiteto Studentų atstovybė (atstovauja viceprezidentas informacijai ir ryšiams su visuomene) Visuomeninė organizacija
38. VU Studentų atstovybė (atstovauja prezidentas) Visuomeninė organizacija
39. Type Seven Team (atstovauja narys) Kita
40. Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija (atstovauja direktorius) Kita
41. VšĮ "Ekologinio Švietimo Centras" (atstovauja uktveris) Įmonė
42. Technologijų portalas „Elektronika.lt“ (atstovauja proj. vadovas) Kita
43. Kelmės rajono savivaldybės administracija (atstovauja informatikos skyriaus vedėjas) Kita
44. UAB "Interneto vizija" (atstovauja direktorius) Įmonė
45. AB LRTC (atstovauja noc inzinierius) Įmonė
46. UAB "Baltijos realizacijos centras" (atstovauja it skyriaus vadovas) Įmonė
47. AB "Lietuvos geležinkeliai" (atstovauja i kat. programuotojas) Įmonė
48. Kauno Apskrities Viešoji Biblioteka (atstovauja it skyriaus tinklo administratorius) Visuomeninė organizacija
49. Skuodo rajono savivaldybės administracija (atstovauja vyresnysis informatikas) Vyriausybinė organizacija
50. VšĮ Eikneta (atstovauja direktorius) Įmonė
51. UAB "Bona Mens" (atstovauja direktorius) Įmonė
52. Kaišiadorių savanoriškos veiklos organizacija "Pegasas" (atstovauja valdybos pirmininkas) Visuomeninė organizacija
53. nesnausk! (atstovauja programuotojas) Ne pelno siekianti organizacija
54. e-Vaizdas.net (atstovauja programuotojas) Įmonė
55. UAB "RESOLA" (atstovauja direktorius) Įmonė
56. UAB "Prioro įrašų grupė" (atstovauja dizaineris programuotojas) Įmonė
57. Infosaitas (atstovauja direktorius) Įmonė
58. UAB "ABG" (atstovauja direktorius) Įmonė
59. INEKSMĖ UAB (atstovauja finansininkas) Įmonė
60. Akmenės krašto *BSD vartotojų grupė (atstovauja atviro kodo specialistas) Kita
61. Auksa UAB (atstovauja komercijos direktorius) Įmonė
62. UAB "Telekomunikaciniai projektai" (atstovauja it skyriaus vadovas) Įmonė
63. UAB "Statranga" (atstovauja direktorius) Įmonė
64. UAB Arostė (atstovauja gamybos vadovas) Įmonė
65. Prekybos paslaugų IĮ "Juolaina" (atstovauja administratorius) Įmonė
66. UAB "AirNet" (atstovauja serverių administratorius) Įmonė
67. Studentų gamtininkų mokslinė draugija (atstovauja studentas) Visuomeninė organizacija
68. KMSD Ltd. (atstovauja vedantysis projektuotojas) Įmonė
69. M. Šidlauskienės įmonė "Vendax" (atstovauja savininkė) Įmonė
70. Ars informatica, A. Našlėno įmonė (atstovauja savininkas) Įmonė
71. UAB "Infotakas" (atstovauja direktorius) Įmonė
72. Profi-KOM (atstovauja direktorius) Įmonė
73. UAB "Klaipėdos technika" (atstovauja tinklo administratorius) Įmonė
74. Kauno parapsichologijos klubas (atstovauja prezidentas) Ne pelno siekianti organizacija
75. ONYX (atstovauja direktoriaus pavaduotojas) Įmonė
76. UAB "Trys linijos" (atstovauja direktorius) Įmonė
Iš viso palaikančių organizacijų: 85 (kai kurių rėmėjų duomenys, jų pageidavimu, viešai nerodomi).

 Fiziniai asmenys

Nr. Vardas, pavardė Užsiėmimas, darbovietė
1. Mykolas Okulič-Kazarinas
2. Ramūnas Lukaševičius Programuotojas (Programavimo studija)
3. Jurgis Pralgauskis laborantas (KTU Edukologijos institutas)
4. Žilvinas Jančoras VGTU AKI direktoriaus pavaduotojas
5. Marius Žukauskas darbininkas (UAB "Stiklita")
6. Inga Majauskaitė mokytoja
7. Elvis Judinas KTU studentas
8. Rokas Gulbinas labor. (VPU Socialinės komunikacijos institutas)
9. Jonas Gavelis Ryšių su visuomene projektų vadovas (Komunikacijos agentūra SIR)
10. Modestas Stankus studentas (KTU)
11. Justinas Dūdėnas
12. Justas Ingelevičius VGTU architektūros f. studentas
13. Marius Žilėnas Programuotojas
14. Vaidas Kadikinas Studentas (KTU)
15. Šarūnas Bagdonas
16. Albertas Mickėnas programuotojas (UAB MegaLogika)
17. Tadas Ragaliauskas chemikas (VU)
18. Rytis Alekna Dizaineris - programuotojas
19. Laurynas Lawriux studentauju (KTU)
20. Elena Manakova mokslo darbuotoja (Biotechnologijos institutas)
21. Mantas Marčiulaitis IT skyriaus vadovas (UAB Skaitminė)
22. AurimasSvietlikauskas Programuotojas
23. Rokas Bytautas
24. Lukas Gerbutavicius
25. Robertas, Paulauskas Inžinierius (Klaipėdos energija)
26. Pavel Jachimovic studentas
27. Svajūnas Sajavičius Studentas
28. Vytautas Banys pardavimo vadybininkas (UAB Vytaras)
29. Martynas Pasiliauskas
30. Justas Rutkauskas Moksleivis
31. Aurelijus Valeiša
32. Dovydas Žakas
33. Jaroslav Šatkevič Studentas
34. Paulius Maruška Interneto svetainių programuotojas (PHP) (AIVA SISTEMA)
35. Saulius Dreinius Programuotojas
36. Virginijus Magelinskas IT skyriaus viršininkas
37. Andrius Šimkūnas montažo režisierius (tv11)
38. Evaldas Pabrėža studentas (Vilniaus Universitetas)
39. Mantas Karpis Programuotojas
40. Žygimantas Bruzgys Moksleivis (Žemynos Gimnazija)
41. Nerijus Tamošauskas Mokinys
42. Rytis Jankauskas SUN sistemų inžinierius (Microlink Lietuva)
43. Mindaugas Švažas KTU Studentas
44. Oleg Kazak IT specialistas
45. Ignas Galvelis Programuotojas (AB Alna Software)
46. Donatas Majus studentas (VU Fizikos Fakultetas, VU Teorinės Fizikos ir Astronomijos Institutas)
47. Kęstutis Čekanauskas studijuoju
48. Domas Janickas
49. Mindaugas Smolinskas Programuotojas
50. Andrius Grigaliūnas dirbu
51. Tomas Budrys Studentas (viko)
52. Rokas Gegieckas Studentas (KTU)
53. Patrikas Kugrinas Programuotojas
54. Povilas Poderskis Laisvai samdomas programuotojas (Vecctor IT solutions)
55. Justinas Naruševičius Moksleivis
56. Lukas Steiblys Moksleivis
57. Ričardas Barkauskas Studentas
58. Deividas Eringis Studentas
59. Kęstutis Biliūnas Inžinierius programuotojas (UAB Sauga)
60. Tomas, Valentukevicius DTU studentas
61. Romualdas Užkurys
62. Vytautas Jalinskas studentas (VU)
63. Osvaldas Grigas Programuotojas (UAB Etronika)
64. Andrius Kasparavičius
65. Audrius Kažukauskas Studentas (KTU)
66. Linas Valiukas Programuotojas
67. nerijus šlepetys
68. Saulius Petrauskas Programuotojas (KTU)
69. Rimas Abromavičius (Kompiuterija - PC World)
70. Šarūnas Miškelis Abiturientas
71. Vaidotas Vilkas Fotokorespondentas (Laikraštis "Šilokarčema")
72. Gražvydas Ignotas studentas
73. Vytenis Tamakauskas Studentas (KMUSA)
74. Zbignev Bortkevič
75. Dalius Dobravolskas Programuotojas, Studentas (AB Alna Software)
76. Egle Grobovaite
77. Giedrius Bacevičius Studentas
78. Nerijus Baliūnas (SAT)
79. Arūnas Stankevičius Namų inžinierius (prižiūriu dukrą mažametę)
80. Arūnas Kalkys Studentas
81. Laura Mackelytė studentė
82. Tomas Barauskas
83. Stepas Toliautas Studentas (VU Fizikos Fakultetas)
84. Paulius Aleliūnas Studentas (VU)
85. Deividas Urbonavičius Studentas
86. Vytautas Kubilius Moksleivis
87. Marius Vitkevičius programuotojas
88. Antanas Stasius Pardavimo vadybininkas IT kompanijoje, studentas
89. Tadas Sasnauskas Studentas (Vilniaus Universitetas, Matematikos ir informatikos fakultetas)
90. Tautvydas Griškevičius Mokausi/Dirbu
91. Eugenijus Januškevičius architektas (VGTU AF)
92. Vaidrius Petrauskas Studentas, programuotojas (Vilniaus Universitetas)
93. Dalia Poderytė Studentė (KTU)
94. Aidas Kasparas IT administratorius (GM Constult Group, UAB)
95. Linas Žilinskas
96. Tomas Gudas Gydytojas ir IT specialistas
97. Rimas Mickevičius Studentas
98. Arūnas Liuiza studentas, programuotojas, internetinių projektų kūrejas
99. Martynas Jarmulka studentas
100. Algirdas Aleliūnas Studentas (KTU)
101. Marius Žukaitis
102. Vilius Pankauskas Moksleivis (KTUG)
103. Viktoras Mišeikis Studentas (KTU)
104. Dmitrijus Bugelskis Programuotojas
105. Martynas Pumputis moksleivis, programuotojas (Vilniaus Licejus)
106. Tautvydas mokausi
107. Rytis Slatkevičius Moksleivis (KTU Gimnazija)
108. Simona Bekeraitė programuotoja (UAB "Megalogika")
109. Augustinas Stepšys Moksleivis
110. Emilis Prascienius moksleivis (KTUG)
111. Mindaugas Tumaitis Bizdielnikas (Studentas)
112. Rimantas Slušnys inžinierius
113. Tadas Kvedaras Programuotojas/administratorius (UAB "Neosymmetria")
114. Julius Kriukas programavimas, php, mysql
115. Mindaugas Žakšauskas
116. Linas Bružas Webmaster , Sysadmin (Suse Linux Lietuvoje)
117. Darius Pakusas
118. Kestutis Plieskis Studentas (Studentas (KTU IF))
119. Viktor Kutalovskij UNIX serverių administratorius, studentas (UAB "Penkių kontinentų komunikacijų centras")
120. Tomas Verbaitis sistemų administratorius/programuotojas (UAB Megalogika)
121. Domas Mituzas Techninės grupės vadovas (MicroLink Lietuva)
122. Steponas Kazakevičius Būsimas studentas (Namai inc.)
123. Smilingis Programuotojas (KTU)
124. Simonas Nareckas
125. Andrius Zacharovas Sistemų administratorius (AB bankas Nord/LB Lietuva)
126. Linas Vasiliauskas Programuotojas (UAB Viltechmeda)
127. Nerijus Skaržauskas Kompiuterinių tinklų administratorius (G.Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka)
128. Laurynas Butkus programuotojas (UAB "Neosymmetria")
129. Donatas Bukelis Kompiuteriu inzinierius
130. Arūnas Šriupša darbuotojas
131. Žydrūnas Vitkevičius IT administratorius (GM Consult Group, UAB)
132. Tomas Volynecas
133. Darius Vainius Mokslinis darbuotojas (Biotechnologijos Institutas)
134. Lauras Juozulynas IT administratorius (AB "Ragutis")
135. Algimantas Skuodis Programuotojas
136. Simonas Kareiva IT analitikas
137. Simonas Karužas programuotojas (Metasite)
138. Nikolajus Krauklis programuotojas (UAB "Compservis")
139. Tomas Žeimys Programuotojas (Zenito Technologijos)
140. Žygimantas Jančoras Direktorius (PATIKIMI SPRENDIMAI, UAB)
141. Laurynas Braškus (Vilniaus Universitetas)
142. Donatas Laurinaitis inžinierius
143. Valdas Šulinskas IT specialistas (Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla )
144. Helena Šatkevič Vyr. finansininkė (Šalčininkų miškų urėdija)
145. Marius Karnauskas studentas, php programeris, administratorius
146. Raimundas Kancauskas Studentas
147. Darius Zabiela Studentas (KTU)
148. Alvydas Šinkūnas Komp. tinklo administratorius
149. Audrius Meskauskas GNU Classpath (laisva atviro kodo java) grupes programuotojas (CORBA) (Free Software Foundation)
150. Rokas Babrauskas Programuotojas (UAB „Lateko lizingas“)
151. Marius Čirba studentas
152. Olegas Kosuchinas studentas
153. Marius Kumponas
154. Valdas Bikauskas
155. Mindaugas Lakavičius Moksleivis
156. Darius Žitkevičius IT projektų vadovas (UAB Reklamos kontaktai)
157. Mantas Stankevičius
158. Aleksandras Lempertas abiturientas
159. Marius Butkus Studentas
160. Marius Kubilius studentas/vadybininkas
161. Vaidas Skučas Studentas (KTU taikomoji matematika)
162. Rimas Kudelis interneto svetainės administratorius (Vilniaus universitetas)
163. Tomas Bendikas
164. Saulius Šinkūnas Programuotojas (Alna Software)
165. Mindaugas Galvanauskas Programuotojas (Corpus Integrum)
166. Džiugas Baltrūnas Programuotojas (Metasite Businesss Solutions)
167. Andrej Zigmund Programuotojas (UAB "ORBIS Avia")
168. Kristina Baužaitė studentė ir apskaitininkė
169. Laurynas Knyza
170. Jurga Bratkovskytė studentė
171. Artūras Šlajus Tinklo administratorius, programuotojas
172. Valdas Monginas programuotojas
173. Donatas Glodenis Religijotyrininkas
174. Arūnas Varanavičius tinklo administratorius (UAB Elneta)
175. Marius Kažemėkaitis Web bei atviro kodo aplikacijų programavimas
176. Valentinas Skaržauskas mokslo direkcijos direktorius (VGTU)
177. Inga Belevičiūtė doktorantė (VGTU)
178. Paulius Navickas Programuotojas (Idamas)
179. Vaidotas Ratkus programuotojas (Moksleivis)
180. Tadas Kepalas Moksleivis
181. Gintas Balčiūnas IT specialistas
182. Almantas Pipiras studentas
183. Rimas Pedzevičius
184. Danielius Saltanavičius VU studentas
185. Ovidijus Lingys IT specialistas
186. Edgaras Šeputis
187. Karolis Makrickas studentas
188. Paulius Stanionis
189. Pranas Malinauskas
190. Laimonas Žemgulys
191. Liudvikas Rimkus mokslo direktoriaus pavaduotojas (VGTU)
192. Vitalijus Slavinskas
193. Justas Aukstikalnis Studentas, programuotojas
194. Artūras Pikšrys Programuotojas (UAB "Assis")
195. Domas Liubomirskas Mokinys
196. Viktoras Pėčia IT ir Media projektų vadovas
197. Marius Gricius
198. Dainius Šerplis (Studentas)
199. Vaidas Zlotkus Programuotojas (music.lt)
200. Aleksandras Zabrynas vadybininkas
201. Konstantin Bobyliov
202. Kęstutis Mizara
203. Povilas Daukintis Studentas (VGTU)
204. Darius Pėža studijuoju (KTU)
205. Arūnas Velička mokinys
206. Tadas Juodvalkis gydytojas-odontologas
207. Liudvikas Jablonskas Kompiuterinės bei org. technikos specialistas (UAB "VETA")
208. Andrius Umbrasas Studentas
209. Eduardas Lasauskas
210. Arūnas Šukys konstravimo sektoriaus vadovas
211. Vygintas Daugmaudis Studentas (KTU)
212. Dainius Figoras inžinierius-programuotojas (TŪB Salda)
213. Julius Šėporaitis Programuotojas/Moksleivis (J. Janonio gimnazija)
214. Edita Šarkienė doktorantė (VGTU)
215. Vytis Ilonis
216. Rimas Raguliūnas inžinierius-konstruktorius (UAB "Delfa")
217. Linas Kazlauskas Moksleivis
218. Antoni Matulianec
219. Jonas Valančius asistentas (KTU)
220. Kazimieras Vaina programuotojas (LKSoft Baltic)
221. Paulius Milieška Studentas, mokytojas (Daubiškių pagrindinė mokykla)
222. Dominykas Speičys Moksleivis
223. Vitalis Tiknius biochemikas
224. Evaldas Palaima Studentas (UAB "ABAKAS")
225. Paulius Žilinskas Studentas
226. Mindaugas Žvirblis Lan admin
227. Audrius Dešrius IT skyriaus vadovas (Šiaulių rajono savivaldybė)
228. Ramūnas Gutkovas Studentas
229. Paulius Banevičius Moksleivis
230. Vadimas Amosovas Moksleivis
231. Evaldas Jonauskas
232. Tadas Jarockas IS Konsultantas (UAB "Baltijos Programine Iranga")
233. Gediminas Miselis studentas (VIKO EIF)
234. Gintautas Miliauskas programuotojas (Programuotojų artelė)
235. Paulius Palevičius Moksleivis
236. Vidmantas Kabošis moksleivis
237. Kęstutis Gramba programuotojas
238. Vytautas Zailskas Studentas
239. Raimondas Degutis moksleivis
240. Karolis Tamutis Programuotojas, *nix tipo os administratorius
241. Tadas Ustinavičius IT specialistas (Žinių radijas)
242. Renaldas Čypas IT specialistas
243. Jonas Slivka moksleivis (Kauno J.Jablonskio gimnazija)
244. Balys Vaitiekūnas Kompiuterių inžinierius ("Sisteminio Admintsravimo Technologijos ir Įranga")
245. Bronius Jablonskas redaktorius, videomontažo režisierius
246. Eugenijus Kavaliauskas Dantų technikas
247. Nerijus Krukauskas IT sistemų administratorius
248. Vaidas Žilionis WEB programuotojas, studentas
249. Andrius Vanagas Studentas
250. Ksaveras Šakys IT specialistas (UAB "Observer Lietuva")
251. Andrius Kokianciks (UAB "Minties vingiai")
252. Vaidotas Sackus
253. Domas Jokubauskis Mokinys
254. Vilius Jurgelevičius abiturientas (Vilniaus Žemynos gimnazija)
255. Aurelijus Budnikas
256. Raimondas Sasnauskas Studentas (Universität Tübingen)
257. Mindaugas Vaiciulis Studentas
258. Tomas Markauskas Studentas
259. Giedrius Kalvanas Mokausi
260. Vitalijus Kovalionok Studentas
261. Deividas Narmontas gydytojas
262. Povilas Serepinas programuotojas (UAB "Sintagma")
263. Mantas Gegužis studentas (VGTU)
264. Renata Narmontienė komercijos vadovė
265. Kristina Lengvinaitė
266. Tomas Zagurskis
267. Rimantas Lazdynas žurnalistas (Šiaulių energija)
268. Stanislovas Kukauskas Studentas (VU)
269. Audrius Rasimavičius Studentas, programuotojas
270. Darius Liepuonis
271. Mindaugas Puodziunas
272. Denis Sileikis studentas
273. Vytautas Smilgevičius studentas
274. Aidas Sabaliauskas Studentas, tinklo administratorius, programuotojas (Buakaw ISP)
275. Andrius Baranauskas ITTC komp. system. admin. (AB Lietuvos energija)
276. Gediminas Milevčius Administratorius (AB Lietuvos geležinkeliai)
277. Viktoras Ivanauskas Vyr. programuotojas (AB "Lietuvos geležinkeliai")
278. Jaunius, Belickas (UAB "Alna Software")
279. Aidas Šemežys Programavimas (UAB Sintagma)
280. Lukas Simokaitis Programuotojas (Sintagma)
281. Donatas Žąsinas Programų sistemų studentas
282. Akvilina Valaitytė studentė
283. Martynas Jocius Studentas, programuotojas, serverių administratorius (UAB „Elektroninė prekyba ir Ko.“)
284. Tomas Zubanovas Studentas
285. Vytautas Budreika
286. Maryja Šupa programuotoja (UAB MegaLogika)
287. Leonardas Marozas studentas, zurnalistas, programuotojas (VGTU)
288. Vilius Baušys (Norekso valdos UAB)
289. Martynas Butkus administratorius (ŽEMĖS ŪKIO INFORMACIJOS IR KAIMO VERSLO CENTRAS)
290. Linas Juškevičius
291. Vaidas Adomauskas VU MIF Studentas
292. mindaugas simutis studentas (Vilniaus universitetas)
293. Donatas Bružas VU studentas
294. Roman Gorodeckij Php programuotuojas
295. Ramūnas Strauka tarnautojas (AB bankas "Hansabankas")
296. Jan Naruškevič
297. Airidas Korolkovas moksleivis (KTU Gimnazija)
298. Ramunas Monkevicius Programavimas (Programuotojas)
299. mantas masalskis web developinimas (mantasman networks)
300. Nerijus Kislauskas Sistemų administratorius
301. Ovidijus Pukys Projektu vadovas (Optimalus projektai UAB)
302. Robertas Radžvilas WEB programuotojas, studentas (VGTU)
303. Irena Baliukonytė VU MIF studentė, programuotoja, vertėja
304. Andrius Paurys Moksleivis (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
305. Petras Sinkevičius kompiuterinių tinklų administratorius (UAB "Marsatas")
306. Darius, Jurgutis mokinys (Mokykla)
307. Edgaras Matuliauskas Laisvalaikio leidimas su gerais draugais.
308. Petras Pauliūnas IT specializstas, PĮ, Web programuotojas (VDU)
309. Egidijus Sruogis Kompiuterių specialistas (AB "Panevėžio statybos trestas")
310. Gytenis Rasickas
311. Giedrius Tumelis
312. Tomas Zaleckis Studentas (KTU)
313. Vaidas Čypas kompiuterių specialistas (UAB „Utenos vandenys“)
314. Vaidas Pilkauskas Programuotojas (Vilniaus universitetas Skaičiavimo centras)
315. Antanas Gadeikis (Kalėda) programuotojas
316. Vilma Dambrauskaitė Studentė (Vilniaus universitetas)
317. Kazimieras Aliulis informatikas
318. Silvijus Jauga Programuotojas
319. Darius Damalakas Studentas
320. Ignas Ragaišis Administratorius/programuotojas
321. Donatas Olsevičius Studentas
322. Saulius Šopaga mokytojas (M.Daujoto vidurinė mokykla)
323. Justinas Tamaševičius Studentas
324. Valdas Dirsė (Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centras)
325. Aurimas Fišeras Kompiuterinių tinklų administratorius (UAB Ginestra)
326. Saulius Rėklaitis
327. Aldas Šarauskas maketuotojas - dizaineris
328. Tomas Kuliavas Kompiuterinių sistemų administratorius ir programuotojas
329. Tomas Zulonas Sistemų Analitikas
330. Albertas Agejevas programuotojas (Programuotojų artelė)
331. Marius Siegas programuotojas (KTU Distancinio mokymo centras)
332. Valentinas Bakaitis abiturientas
333. Paulius Mazeika (uab BMS)
334. Elvinas Piliponis Reporteris, svetainės administartorius (UAB "Lietuvos Rytas")
335. Audrius Karabanovas
336. Vytautas Šaltenis Programuotojas
337. Laurynas Ruškys Programuotojas
338. Rokas Sučila informatikos studentas
339. Mindaugas Budreika Programuotojas
340. Vytautas Liuolia Studentas
341. Karolis Kairys (Tinklapiu prieziura)
342. Jonas Reklaitis
343. Vaiva Laukaitienė Intelektinės nuosavybės grupės vedėja (VGTU)
344. Andrius Chamentauskas mokinys
345. Marius Žostautas
346. Algirdas Naudžius studentas (KTU)
347. Vilius Zabulionis
348. Arūnas Kažys Moksleivis
349. Gediminas Čičinskas IT specialistas, studentas (UAB "Europajėgos")
350. Viačeslav Maliuchin designer-programmer
351. Vaidas Virbalas derintojas (UAB "Kateka")
352. Simas Zikaras moksleivis
353. Tomas Vilda Programuotojas (Jono Denapo Firma "Tigbis")
354. Andrius Platakis Studentas (Informaciniu sistemu technologijos) (VGTU - Elektronikos f.)
355. Saulius Jacenas Inzinierius (KTU)
356. Adomas Jackevičius Mokausi
357. Simona Šiūšytė
358. Vilma Tarasevičiūtė studentė
359. Algirdas Venskus Moksleivis
360. Arturas Rimonis IT megejas
361. Mantas Aleknavičius Sisteminis administratorius
362. Darius Mikėnas
363. Simonas Gliožeris Studentas (KTU)
364. Rytis Meškauskas Studentas
365. Vitalis, Augūnas
366. Tadas Ramoška Studentas (VU)
367. Juozas Breive studentas
368. Linas Makštutis Kompiuterinių ryšių analitikas (UAB "Interbanga")
369. Arūnas Daugaravičius Studentas (MIF)
370. Gintaras Nalivaika mokytojas (Švenčionėlių gimnazija)
371. Rytis Paškevičius
372. Andrius Rakovas Mokausi (nedirbu)
373. Nerijus Niparavicius (Ozo Vidurine mokykla)
374. Vytenis Viruišis Studentas
375. Justas Makrickas Moksleivis
376. Ramūnas Gavutis IT administratorius (GM Consult Group, UAB)
377. Edvinas Mačiulis programuotojas (KTU DMC)
378. Tomas Jucius Programuotojas (KTU)
379. Ruslanas Abdrachimovas Programuotojas (Exigen Group Vilnius)
380. Andrius Aleksejevas
381. Danielius Kudinskas Studentas
382. Arūnas Juknevičius programuotojas
383. Aurimas, Norkus
384. Laurynas Stančikas
385. Nerijus Vasiliauskas Programuotojas
386. Laurynas Šukys mokausi
387. Tautvydas Gegelis
388. Mindaugas Greibus programuotojas
389. Ramunas Mikalauskas IT specialistas (UAB TECHNA ORBIS)
390. Dalius Mockevičius Studentas
391. Vidmantas Lunys Office darbai (Lietuvos kariuomenės logistikos valdyba)
392. Marius Domarkas
393. Martynas Balaišis Studentas, programuotojas
394. Audrius Martinkus (studentas)
395. Gediminas Volskis Studijuoju
396. Robertas Klevinskas Studentas
397. Andrius Paliulis Mokinys
398. Tautvydas Jegelevičius Mokausi
399. Egmontas Kalinauskas projektų vadovas
400. Valentas Karpinskis Moksleivis
401. Agne T. studente
402. Martynas Remeika Moksleivis (Nedirbu)
403. Marius, Švarcas Studentas (KTU Informatikos fakultetas)
404. Adomas vĖjaZ studijuoju
405. Audrius Burkauskas PHP programeris
406. Ignas Budnikas programavimas, web dizainas
407. Deividas Serksnys moksleivis (Proud member of Akmene BSD group )
408. Kęstutis Ditkevičius inžinierius
409. Arijus Gilbrantas
410. Vytautas Leliūnas
411. Andrius Satas Studentas
412. Mantas Kalausis Studentas, Administratorius. (www.tavo.net)
413. Mantas Zimnickas programuotojas (UAB IDAMAS)
414. Aivaras Navickas Programuotojas
415. Vitalijus Zukauskas Pardavejas (UAB "Pajurio verslas")
416. Donatas Aleksandravičius web programuotojas
417. Saulius Kuzas
418. Žydrūnas Masidunskis studentas, informatikos mokytojas
419. Ernestas Stankevicius Web ir flash kurejas (KillerSoft)
420. Gediminas Petryla studentas, svetainės administratorius (VGTU)
421. Evaldas Tarankevicius programuotojas (Agava)
422. Vytautas Santaris Studentas, IT specialistas (VGTU)
423. Saulius Valatka Studentas (VU Fizikos fakultetas)
424. Albertas Laurinavičius Programuotojas (UAB NRD)
425. Tomas Plikynas Kompiuteriu prieziuros specialistas (A,Naujalio firma "Duenja")
426. Darius Leskauskas Moksleivis
427. Mindaugas Marcinkevicius IT (UAB "Techna Orbis")
428. Remigijus Stakauskas Moksleivis
429. Gediminas Mumėnas
430. Vainius Indilas Moksleivis (Kauno "Aušros" gimnazija)
431. Laimonas Dirmeikis (Šiaulių universitetas)
432. Algirdas Jėčys
433. Voldemaras Birshkys Marketingo skyriaus vadybininkas (AB Lietuvos Ir Radijo Televizija)
434. Paulis Sakalys
435. Vytautas Montrimas Vyresn. programuotojas (Vilniaus teritorine statistikos valdyba)
436. Giedrius Orintas Studentas
437. Ignas Butkevičius studentas
438. Artūras Paleičikas PHP programuotojas (AVALON)
439. Tomas Nauckūnas studentas (VU)
440. Marius Slabada Studentas
441. Ramūnas Čereškevičius Kompiuterių technikas (UAB "Kompiuterių Arsenalas")
442. Tomas Stanislauskas būsimas studentas
443. Tadas Miniotas UNIX sistemų administratorius (KTU ITPI, Litnet valdymo centras)
444. Edgaras Lukoševičius Moksleivis
445. Vitalijus Valantiejus
446. Tomas Burba programuotojas, doktorantas (KTU Elektrotech. ir automat. fakultetas)
447. Herta Matulionytė
448. Vykintas Augilius Moksleivis (Šilalės Stepono Dariaus ir Stasio Girėno vidurinė mokykla)
449. Andrius Vasiliauskas studentas (KTU, informatikos fakultetas)
450. Aistis Zenkevičius UNIX / Windows OS administratorius (planeta žemė)
451. Ruslanas Vitiutinas Java coder (N/A)
452. Tomas Straupis IT analitikas, konsultantas
453. Karolis Pocius Studentas
454. Tomas Bagdanavičius programuotojas, IT analitikas
455. Giedrė Valutytė
456. Dmitrij Golovenko studentas (BTI) (BTI)
457. Kęstutis Miškinis VU studentas
458. Simonas Leleiva Programuotojas (4Team Corp.)
459. Robertas Pužas Moksleivis (Garliavos vidurinė mokykla)
460. Gediminas Majauskas
461. Karolis Kapaciunas
462. Mindaugas Januška Programuotojas
463. Paulius Makaulius Studentas (Studentas)
464. Paulius Kairys programuotojas
465. Povilas Balzaravičius KTU Informatikos studentas
466. Asta Vasiliauskaitė matematikos mokytoja, KTU magistrantė (Kauno V.Kuprevičiaus vid.m-kla)
467. Karolis Daužickas
468. Modestas Rimkus Programuotojas
469. Linas Stačiokas Studentas/Dirbantis
470. Karolis Petrauskas Programuotojas (UAB Omnitel)
471. Dainius Šimelevičius Programuotojas, studentas (Vilniaus universitetas, Matematikos ir informatikos fakultetas)
472. Mantas Radzevičius programuotojas (moksleivis)
473. Emanuelis Norbutas studentas
474. Marius Motiekaitis (UAB "Sisneta")
475. Arnas Vinciūnas
476. Marius Matulevičius Studentas (Informacinių technologijų)
477. Mindaugas Tuska Kompiuteriu technikas
478. Povilas Patumsis Studentas (KTU)
479. Aidas Aitmanas Studentas (KTU, Informatikos fakultetas)
480. Marius Podvoiskis studentas
481. Jonas Česnauskas IT specialistas
482. Denisas Kulumbegašvili IK administratorius
483. Vadim Mentiukov programuotojas (UAB "BITI")
484. Gintaras Fomin Web-programuotojas
485. Vytautas Mociūnas KTU IT specialybės studentas
486. Vytautas Mociūnas Studentas KTU
487. Bogdan M. Maryniuk Technical analyst and consulting. (Elektronine prekyba ir KO)
488. Arvydas Valentinavičius
489. Antanas Štrimaitis
490. Marius Serbentas Jr. Moksleivis
491. junerijus
492. Aurimas Rapečka Studentas (VGTU)
493. Mantas Sinkevičius Kuriu svetaines
494. Juozas Varonenka programuoju svetaines
495. Gintaras K. Studentas
496. Tomas Martišius Administratorius (VDU)
497. Valdas Jankūnas studentas
498. Rokas Mazeika
499. Jaunius Pisaravičius Studentas
500. Egidijus Darbutas moksleivis
501. Andrej Kudriavcev Web-programuotojas
502. Egidijus Urbonas studentas
503. Tomas Bendorius Kompiutrerių skyriaus vedėjas (Vilniaus dailės akademija)
504. Dainius Kunigauskas VU studentas
505. Laurynas Vaitkevičius
506. Matas Ramoška
507. Romualdas Tupčiauskas istorijos studijos
508. Linas BUTKUS Vedantysis Projektuotojas (KMSD Ltd.)
509. Kęstutis Paulikas (KTU)
510. Marija Šidlauskienė verslininkė (M.Šidlauskienės įmonė "Vendaks")
511. Adomas Galdikas
512. Viktoras Mickūnas
513. Irena Galvydytė VDA Mokslo ir meno skyriaus vedėja (Vilniaus dailės akademija)
514. Svajūnas Porutis (Lietuvos Respublikos Gen. konsulatas Kaliningrade)
515. Mindaugas Bubelis kompiuterinių tinklų administratorius
516. Lina Banyte
517. Giedrius Naudžiunas
518. Audrius Skersys Mokinys
519. Saulius Užusienis invalidas
520. Julius Vitkauskas
521. Edmundas Šostakas Moksleivis
522. Rytis Ambrasas
523. Darius Grimus
524. Orestas Miskivas Studentas
525. Pavelas Šestakovas Moksleivis
526. Arūnas Vaitekūnas UNIX (Blue Bridge, UAB)
527. Tautvydas Duda studentas
528. Gintautas Žilėnas IT specialistas
529. Evaldas Žilinskas Serverinių sistemų administratorius (TŪB "Lemita Kompiuteriai")
530. Jonas Turevicius
531. Jokūbas Likša Studentas (VGTU)
532. Audrius Vrubliauskas
533. Tomas Žeimys programuotojas (Zenito Technologijos)
534. Andrius Valiukevičius studentas
535. Linas Mackevicius (Moksleivis)
536. ZIGMAS ,AUGUSTAS ELEKTRIKAS-AUTOMATININKAS
537. Evaldas Petkevicius
538. Donatas Bacius
539. Kęstutis NONE studentas
540. Marius S Moksleivis
541. Linas Gustauskas Laborantas (KTU)
542. Olgerdas Balinskis Moksleivis
543. Česlovas Karženauskas Studentas
544. Justas Petronis
545. Igoris Andrijanovas studentas/programuotojas
546. Martin Saulis
547. Viktoras Agejevas Studentas, programuotojas
548. Marius Lopatkinas Studentas (UAB Transcom Worldwide Vilnius)
549. Mantas Auškelis studijuoju
550. Olga S. Dirbanti sutudentė
551. Paulius Ganusauskas Moksleivis
552. Justas Dapkūnas biochemikas, studentas
553. Vytautas Sadauskas
554. Aurimas Bakanas programuotojas
555. Tomas Balsys Studentas informatikas (Vilniaus Universitetas)
556. Darius N. Moksleivis (jezaumarija!!)
557. Eligijus Staniulis Dirbantis studentas
558. Raimondas Ambrasunas moksleivis
559. Gediminas Domarkas
560. Jotautas Kuprevicius Studentas
561. Donatas Dvareckis Programuotojas
562. Rolandas Budzinskas
563. Anton Prusakov
564. Aleksandr Pustelnikov programuotojas
565. Andrejus Pustelnikovas
566. Zygimantas Petrukevicius Mokslas
567. Justas Janauskas
568. Vaidotas Stanevicius studijuoju, dirbu
569. Laimonas Vitkus VMI specialistas (Klaipėdos apskrities Valstybinė mokesčių inspekcija)
570. Audrius Našlėnas programuotojas (laisvai samdomas specialistas)
571. Povilas Kalinauskas IT inžinierius (UAB "Betonika")
572. Rokas Urbonas
573. Saulius Krasuckas ethernet tinklo administratorius, magistrantas (VU MF)
574. Liudvikas Akelis
575. Augustas Storoženko Studentas
576. Justas Kalinauskas
577. Vykintas Saknys
578. Eimantas Nariūnas studentas (VDU)
579. Rolandas Dirgėla Interneto svetainių kūrimas, pagal individualios veiklos pažymą
580. Jaroslavas Gudzinskis Moksleivis
581. Rimas Kalpokas Studentas
Iš viso palaikančių fizinių asmenų: 649 (kai kurių rėmėjų duomenys, jų pageidavimu, viešai nerodomi).

grįžti į pradžią, grįžti prie formos.

Valid XHTML 1.1! Valid CSS! Top100.lt