Atviras kodas Lietuvai

Stop the Hollyweb! No DRM in HTML5.

Istorija moko vertinti savo laisvę, nes gali ją prarasti. Neįkyrėkite su savo politika, atsako nenorintys mokytis.
Richard Stallman

Laisvų programų entuziastų susimatymas pirtelėje sausio 22d.

[2011-01-15 | Tomas ir Mantas ]

Šį savaitgalį AKL valdyba organizuoja atviro kodo mylėtojų susitikimą su pirtele!

Pirtis bus Matiškės kaimo sodyboje (Lentvario seniūnija, Trakų r.), 2011m. sausio 22 dieną, šį šeštadienį, renkamės nuo 16:00 iki 17:30 val.
Sodyba yra 20 km nuo Vilniaus tarp Lentvario ir Trakų, įsikūrusi Trakų istorinio nacionalinio parko teritorijoje ant Balčio ežero pakrantės, žr.: matiskessodyba.blogspot.com

Oficiali dalis nuo 19 val. - šeimininkai ruošia kibinus (bus 66% vegetariškų ir 33% su mėsa), taip pat bus kibiras Naminės šeimininkų gamintos giros.
Kitus gėrimus (sultis, alų, ir t.t.) bei užkandžius ir kitokį maistą atsivežame patys, kas kiek nori sau ir kitiems pavaišinti.

Preliminari pirties kaina su kibinais ir gira - 50lt/žmogui (pagal dabartinį užsiregistravusių skaičių), jei atvyks daugiau žmonių - atitinkamai bus pigiau :)
Yra galimybė nakvoti - 10 lt žmogui, nakvynė iki 9 ryto, paskui reikia išvažiuoti.

Kontaktai pasiteiravimui bei kitiems klausimams: Tomas J. 8-698-20347 ; Mantas K. 8-614-53085, el. paštas: tomas@vadyba.com

Registruokitės čia
Daugiau informacijos čia: http://wiki.akl.lt/ZiemosMytas2011 (kas važiuos su automobiliu - parašykite ten komentarą iš kur ir kelintą val. važiuosite, nurodykite kiek turite laisvų vietų bei savo tel. nr.)


Kitos naujienos