Atviras kodas Lietuvai

Stop the Hollyweb! No DRM in HTML5.

Istorija moko vertinti savo laisvę, nes gali ją prarasti. Neįkyrėkite su savo politika, atsako nenorintys mokytis.
Richard Stallman

AKL draugų visuotinis susirinkimas 09

[2009-05-27 | Jaro ir Mantas ]

2009m. gegužės 30d., ryte (oficiali dalis 11:00--13:00) vyks eilinis AKL visuotinis susirinkimas. Kviečiame atvykti visus esamus, buvusius ir būsimus AKL narius bei laisvosios programinės įrangos mylėtojus :).

Vieta: Tomo Jonušo sodyba (Grybų Dvaras)

Tikslus adresas: Grybų Dvaras. Kaip atvykti: Važiuodami kelio Vilnius-Švenčionys 72 kilometre sukite į kairę, į kaimelį „Sariai“. Nuo Sarių žvyrkelis veda link Žeimenos. Prieš 4 km stulpą apie 50 metrų sukame į dešinę (kairėje posūkis į Laužėnus). Važiuojame miško keliuku apie 1 km. Toje vietoje, kur kelias sukasi į dešinę, reik pavažiuoti 100m į kalnelį, žr.: Grybų Dvaras žemėlapyje :) P.S. Grybų kaimas yra kiek toliau. Dar tiksliau: N55.085667 E25.986371 (+55° 5' 8.40", +25° 59' 10.94")

Dienotvarkė:
  1. Prezidento ir valdybos veiklos ataskaita,
  2. AKL revizoriaus pranešimas,
  3. AKL prezidento ir valdybos rinkimai,
  4. kiti klausimai bei pasiūlymai, kaip padidinti laisvų programų naudojimą,
  5. diskusijos apie laisvą programinę įrangą, Linux, bites bei uodus ir pan. :),
  6. pirtelė, naktinėjimas prie laužo, pasakojimai bei dainos iki ryto...

Visi planuojantys dalyvauti užsiregistruokite http://wiki.akl.lt/AKLVisuotinis2009. Ten pat parašykite, kas gali paimti bendrakeleivių iš Vilniaus, Kauno ar pan. Telefonai pasiteiravimui: Saulius Gražulis +370-684-49802, +370-614-36366; Tomas Jonušas +370-698-20347

Dėl buities sąlygų: Aplink gamta. Tiksliau būtų pasakyti buvusi sodyba. Yra tik pirtelė, todėl visą laiką leisime atvirame lauke. DĖMESIO - yra nemažai uodų, būkite pasirengę donorystei. Maistas - atsivežame, kas ką mėgsta, sudėsime į bendrą stalą. Planuojamas karštas vegetariškas patiekalas, kuriuo bus vaišinami tik užsiregistravusieji, (kaip kitaip žinosi, kiek burnelių atvažiuoja?) Gėrimai - atsivežame savo ir į bendrą stalą nededame :) Nakvynė - palapinėse, automobiliuose arba kas kaip išmano.

Apranga turistinė, atspari lengvam lietui, gerai turėti guminius batus, nes žada trumpalaikį lietų, o Tomas nežino ar spės nupjauti žolę. Susitikimo vietoje bus elektra (generatorius).

Kultūrinėje pramoginėje programoje: Pirtis ir maudynės, nusileidimas lynu (zip line 150m), pasivaikščiojimas miškais iki bebrų užtvankų, pokalbiai ir dainos prie laužo.

Svarbu: AKL nariams primename, kad tikrais nariais tampate tik susimokėję nario mokestį - tik tada galite pretenduoti į AKL prezidentus ir valdybą bei turite teisę balsuoti :) AKL banko sąskaitos nr. rasite www.akl.lt/apie/?doc=naryste.html Iki susitikimo!


Kitos naujienos