Atviras kodas Lietuvai

Stop the Hollyweb! No DRM in HTML5.

Istorija moko vertinti savo laisvę, nes gali ją prarasti. Neįkyrėkite su savo politika, atsako nenorintys mokytis.
Richard Stallman

Kviečiame išbandyti laisvąsias (atvirojo kodo) programas - vasario 23d., Kaune, KTU

[2008-02-17 | Mykolas Okulič-Kazarinas ]

Kviečiame išbandyti bei susipažinti su laisvosiomis (atvirojo kodo) programomis - diegimo šventė (installfest) bei seminaras bus šį savaitgalį, 2008 m. vasario 23 d. nuo 11 iki 16 val., Kaune, KTU Informatikos ir Elektronikos fakultete (Studentų g. 50), 1-mo aukšto salėje.

Visi norintys nemokamai įsidiegti laisvąją programinę įrangą į savo kompiuterius gali atsinešti juos į renginį. Renginio metu dalyviai bus mokomi naudotis laisvosiomis sistemomis, lengvai jas įdiegti į kompiuterius. Panašūs renginiai vyksta visame pasaulyje, angliškai juos vadina „installfest“.

Kviečiami ir asmenys be kompiuterių. Dalyviai galės išbandyti naujausius, ypač kompaktiškus, nešiojamuosius kompiuterius su laisvąja GNU/Linux operacine sistema bei populiariausiomis programomis.

Dalyvius, turinčius papildomų klausimų, bei atsinešančius savo kompiuterius prašome registruotis internetu arba telefonais 8-616-77613   ;   8-614-53085.

Organizacija „Atviras Kodas Lietuvai“ šviečia žmones apie legalią, laisvą programinę įrangą bei atviruosius standartus, kad vartotojai žinotų jog jie neprivalo brangiai mokėti už programinę įrangą ar naudotis nelegalia, o turi realią alternatyvą nemokamai gauti ir naudotis legalia laisva programine įranga, atitinkančia šiuolaikinius standartus bei vartotojo poreikius.

Daugiau informacijos apie anksčiau darytus tokius seminarus mokymo įstaigose: www.akl.lt/projektai/installfest

Kitos naujienos