Atviras kodas Lietuvai

Stop the Hollyweb! No DRM in HTML5.

Istorija moko vertinti savo laisvę, nes gali ją prarasti. Neįkyrėkite su savo politika, atsako nenorintys mokytis.
Richard Stallman

„Atviras kodas Lietuvai“ parodoje „Infobalt'2006“

[2006-10-16 | Kristina Kudriašova ]

Asociacija „Atviras kodas Lietuvai“ šiais metais vėl dalyvauja kasmetinėje parodoje „Infobalt'2006“ ir kviečia visus spalio 18-21 dienomis į „Litexpo“ parodų rūmų 5 salę. Šiemet AKL stende Nr. C11 bus pristatytas naujas lietuviškas produktas „Windows“ naudotojams bei ypatingai didelė „Linux“ distribucijų gausa, tarp kurių lietuviškos operacinės sistemos „Baltix GNU/Linux“ antroji versija.

Šiemet AKL stende naujovė - lankytojai bus skatinami „išsikepti“ bet kurią „Linux“ distribuciją į savo atsineštą laikmeną Tiems, kas su savimi laikmenos neturės, turėsime paruošę kelias distribucijas pardavimui už simbolinę kainą. Laisvos programos - tai ne būtinai nemokamos programos, todėl skatinsime paremti AKL veiklą įsigyjant laisvų programų rinkinius ir kitą atributiką.

Vienas iš AKL pristatomų produktų - „Baltix GNU/Linux 2.0“ - specialiai Lietuvai ir kitoms Baltijos šalims pritaikyta operacinė sistema, sukurta Debian GNU/Linux ir Ubuntu OS pagrindu. Į sistemą įtrauktos programos biurui, internetui, muzikos klausymui bei daugybė kitų papildomų programų braižymui, darbui su fotoaparatais, pokalbiams internetu ir kt. bei „Windows“ programų palaikymas.

„Windows“ naudotojams - kompaktinis diskas „Laisvos programos biurui 2006“. Tai laisvų atviro kodo programų rinkinys, kuriomis galima puikiai dirbti namuose ir darbe. Į diską įeina angliškos bei lietuviškos programų versijos: interneto programų rinkinys „Mozilla“, biuro paketas „OpenOffice.org“, interneto kūrimo programa „NVU“, grafikos apdorojimo programa „The Gimp“ ir kitos.

Taigi kiekvienas parodos metu turės galimybę išsirinkti labiausiai patinkantį produktą ir sėkmingai jį naudoti. Laukiame visų parodoje spalio 18-21 dienomis!

Daugiau info - skyrelyje projektai.


Kitos naujienos