Atviras kodas Lietuvai

Stop the Hollyweb! No DRM in HTML5.

Istorija moko vertinti savo laisvę, nes gali ją prarasti. Neįkyrėkite su savo politika, atsako nenorintys mokytis.
Richard Stallman

Išleista pusę metų laukta GNOME 2.16 versija

[2006-09-06 | Žygimantas ]

Tęsiant GNOME leidimų ciklo tradiciją, po pusės metų tobulinimo, tiksliai laiku, lyg šveicariškas laikrodis, naujasis Linux ir Unix operacinių sistemų grafinės darbo aplinkos GNOME leidimas GNOME 2.16 jau čia!.

GNOME 2.16 tai naujausia GNOME darbo aplinkos versija. GNOME yra populiari, daugiaplatformė darbo aplinka Linux™, UNIX™ bei kitoms platformoms. Paremta Laisva ir Atvirojo Kodo programine įranga, GNOME kompiuterių naudotojams suteikia visus dažniausiai naudojamus įrankius, kokių jie gali tikėtis šiuolaikiškoje grafinėje kompiuterių aplinkoje, o programinės įrangos kūrėjams - lanksčią ir galingą platformą.

Šiame leidime, kaip visada, daug ištaisytų klaidų bei patobulinimų, be to, šis leidimas tai pirmasis žingsnis žengiant į dar neregėtų vizualių efektų darbo aplinkose amžių. Nekantriausieji gali visa tai jau išbandyti.

Išsamiai apie visus pakeitimus galite skaityti GNOME 2.16 leidimo apžvalgoje.

Naująją versiją naudotojai galės greitai išbandyti gan greitai pasirodysiančiose Ubuntu bei AKL gaminamoje Baltix GNU/Linux OS. Pastarosios naujausią versiją galima bus gauti Infobalt parodoje AKL stende.


Kitos naujienos