Atviras kodas Lietuvai

Stop the Hollyweb! No DRM in HTML5.

Istorija moko vertinti savo laisvę, nes gali ją prarasti. Neįkyrėkite su savo politika, atsako nenorintys mokytis.
Richard Stallman

Hewlett-Packard Lotynų Amerikoje pradeda platinti kompiuterius su Mandriva Linux

[2006-01-23 | Erika ]

Kompanijos Hewlett-Packard ir Mandriva pasirašė susitarimą, kuriuo remiantis yra planuojama Lotynų Amerikos teritorijoje platinti personalinius kompiuterius HP, kurie dirbtų valdomi operacinės sistemos Mandriva Linux 2006.

Pagal HP ir Mandriva sutarties sąlygas, staliniai kompiuteriai su Mandriva Linux 2006 bus pardavinėjami 37-niose Lotynų Amerikos šalyse, tame tarpe Brazilijoje, Argentinoje ir Meksikoje. Operacinė sistema buvo optimizuota ir sertifikuota, kad ją galima būtų naudoti Hewlett-Packard kompiuteriuose, o pati kompanija Mandriva įgijo „privilegijuoto Linux-HP partnerio Lotynų Amerikoje“ statusą. Šios dvi kompanijos bendrai platins kompiuterius, organizuos marketingo ir klientų palaikymo akcijas. Pirmieji kompiuteriai su Mandriva Linux 2006 jau parduodami Brazilijoje.

Reikia pažymėti, kad korporacija „Microsoft“ irgi ketina įsisavinti Brazilijos kompiuterių rinką. Šių metų rudenį „Microsoft“ ketina pradėti desktop'ų platinimą remdamiesi išankstinio apmokėjimo schema. Klientui bus pateiktas naudojimui palyginti nebrangus kompiuteris, kuriuo dirbti bus galima tik įsigijus išankstinio apmokėjimo planą? Sukaupus nustatytą sumą, kompiuteris taps pirkėjo nuosavybe.


Kitos naujienos