Atviras kodas Lietuvai

Stop the Hollyweb! No DRM in HTML5.

Istorija moko vertinti savo laisvę, nes gali ją prarasti. Neįkyrėkite su savo politika, atsako nenorintys mokytis.
Richard Stallman

Laisva programinė įranga parodoje "Infobalt 2004"

[2004-10-19]
Atviras Kodas Lietuvai kartu su VGTU atviro kodo institutu, parodos Infobalt2004 stende S4.18 pristatys atnaujintas ir naujas laisvas programas ir sprendimus laisvos programinės įrangos pagrindu keturiose grupėse (Verslui, Mokslui, Namams bei Žaidimai ir pramogos), atsakys į klausimus susijusius su atviru kodu, bei pasirašys PGP raktą. Minėtąsias keturias grupes sudaro:

Mokslui - programos skirtos mokytis, mokyti, kurti (muziką, programas ir t.t.).
Namams - programos skirtos audio, video bylų apsikeitimui ir perklausymui/peržiūrėjimui, radijo klausymui, TV žiūrėjimui, programos internetui ir vietiniam tinklui, interneto puslapių kūrimo priemonės, piešimo ir braižymo programos, darbo su kompiuteriu mokymosi programos bei žaidimai, žodynai, namų apskaitos programa.
Verslui - biuro programos, raštvedybos, darbo organizavimą palengvinančios priemonės, biuro kompiuterius sujungiančios, administravimą ir atnaujinimą palengvinančios priemonės, saugumo priemonės, galimybė panaudoti senesnį kompiuterį kaip terminalą, programuotojo darbo vieta.
Žaidimai ir kitos pramogos - Doom 3, Unreal tournament 2004, FlightGear, Tux Paint, S.C.O.U.R.G.E., Freeciv, Dark Places, Scalar, PPracer, Trigger, Dark Horizons: Lore, Open Transport Tycoon Deluxe, Vega Strike, Dominions II: The Ascension Wars, Neverball, Transfusion, Celestia, Search And Rescue, Targetware, SuperTux, GL-117, TuxRacer, TuxType, Race, ir daug kitų.

Tam, kad AKL narys galėtų pasirašyti jūsų PGP raktą, turėtumėt žinoti jo naudojimo taisykles[http://www.cryptnet.net/fdp/crypto/gpg-party.html], bei su savim atsinešti tokią informaciją: (Key ID, Key Owner, Key Fingerprint, Key Size, Key Type), bei būtinai PASĄ.

Kitos naujienos