Atviras kodas Lietuvai

Stop the Hollyweb! No DRM in HTML5.

Istorija moko vertinti savo laisvę, nes gali ją prarasti. Neįkyrėkite su savo politika, atsako nenorintys mokytis.
Richard Stallman

„The GIMP 2.0“

[2004-04-01]

Praeitą savaitę pasirodė laisvos vaizdų apdorojimo programos „The GIMP“ (The GNU Image Manipulation Program) 2.0 versija. Tai didelis įvykis savanoriams ir entuziastams, kūrusiems šią profesionalią versiją, ir užbaigiantis trejų metų darbą. Tai pirmoji versija, kuri oficialiai palaikoma ne tik „Unix“ tipo platformose, bet ir „MS Windows“ bei „Macintosh OS X“.
Spencer Kimball ir Peter Mattis 1995 metais pradėta kurti „GIMP“, šiandien tapo brandi ir galinga programa. 2.0 versijoje yra dideli vartotojo sąsajos patobulinimai, tad „GIMP“ tinka tiek paprastam, tiek profesionaliam vartotojui. Taip pat pagerinta programos kūrimo bazė ir atviro kodo bendruomenei bus paprasčiau pateikti naudingus pataisymus.
Skaitykite pranešimą spaudai bei dokumentą, kuriame detaliau aprašomos naujos „GIMP“ programos savybės. Taip pat galim atsisiųsti video prezentacijas. Programą „GIMP“ 2.0 galite atsisiųsti iš čia, „Windows“ operacinei sistemai - iš čia, o lituanizavimo paketą „Windows“ aplinkai rasite AKL ftp srityje.


Kitos naujienos