Atviras kodas Lietuvai

Stop the Hollyweb! No DRM in HTML5.

Istorija moko vertinti savo laisvę, nes gali ją prarasti. Neįkyrėkite su savo politika, atsako nenorintys mokytis.
Richard Stallman

OSDL „Desktop Linux Working Group“ iniciatyva

[2004-01-28]

Atvirojo kodo vystymo laboratorija (Open Source Development Labs, OSDL), konsorciumas, įkurtas skatinti „Linux“ operacinės sistemos naudojimą, įkūrė „Linux“ stalo kompiuteriuose darbo grupę „Dekstop Linux Working Group“. Ši iniciatyva skirta „Linux“ pritaikymui įmonių stalo kompiuteriuose, kadangi vis plačiau ši laisva operacinė sistema pritaikoma stalo kompiuteriuose, atlikdama įvairias funkcijas.
Darbo grupės įkūrimą inicijavo atsiliepimai iš viso pasaulio, įskaitant ir JAV, Europą, Japoniją bei Kiniją. Tikslas yra sukurti forumą, kuriame vartotojai rastų informaciją apie įvairius „Linux“ naudojimo stalo kompiuteriuose modelius, su rekomendacijomis ir pasiūlymais. Tai paskatintų plačiau naudoti „Linux“. Darbo grupė dirbs su atvirojo kodo bendruomene, siekdama išsiaiškinti „Linux dekstop“ modelius, vėliau kurs specifikacijas ir teiks vartotojams pavyzdinius diegimo modelius.
Atvirojo kodo vystymo laboratorija (OSDL) laikoma „Linux“ kūrėjo Linus Torvalds namais. OSDL yra ne pelno organizacija, siekianti paspartinti „Linux“ augimą ir naudojimą. Šiuo metu konsorciumą vienija per 30 stambiausių pasaulio IT pramonės įmonių.
Apie tai plačiau - OSDL pranešime spaudai.


Kitos naujienos