Atviras kodas Lietuvai

Stop the Hollyweb! No DRM in HTML5.

Istorija moko vertinti savo laisvę, nes gali ją prarasti. Neįkyrėkite su savo politika, atsako nenorintys mokytis.
Richard Stallman

„Progeny“ paskelbė pirmąją LSB sertifikuotą „Debian“ distribuciją

[2004-01-28]

Sausio 27 d. „Progeny“ suteiktas LSB 1.3 sertifikatas„Platform Services“ „Debian“ „sarge“ versijos pagrindu sukurtą „Linux“, susidedančią iš komponenčių (componentized Linux). Tai pirmoji LSB sertifikuota „Debian“ distribucija. „Progeny“ taip pat įstojo į Laisvų standartų grupę (Free Standards Group) kaip auksinis narys.
„Debian“ yra klasikinis pavyzdys, parodantis atvirojo kodo vystymo modelio jėgą. Apjungdami „Debian“ ir standartų grupę lyderę, mes galime padėti labiau populiarinti atvirus standartus ir sustiprinti „Linux“ ekosistemą“, - sako „Debian“ įkūrėjas ir „Progeny“ vadovas bei vyriausiasis strategas Ian Murdock. Laisvų standartų grupės vykdantysis direktorius Scott McNeil yra įsitikinęs, kad LSB sertifikato suteikimas „Debian“, kuri yra lyderė tarp ne komercinių „Linux“ distribucijų, užtikrina suderinamumą su komercinėmis „Linux“ distribucijomis. Tokiu būdu taikomųjų programų kūrėjams yra paprasčiau jas pritaikyti „Debian“ operacinei sistemai, vartotojams ir klientams - naudotis „Debian“.
„Progeny“ yra nepriklausoma „Linux“ platformos technologijos tiekėja, turinti daugiau nei dešimt metų patirties kuriant „Linux“ sprendimus.
„Laisvų standartų grupė“ yra nepriklausoma ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas yra paspartinti laisvų ir atvirojo kodo programų naudojimą ir taikymą kuriant ir populiarinant standartus.


Kitos naujienos