Atviras kodas Lietuvai

Stop the Hollyweb! No DRM in HTML5.

Istorija moko vertinti savo laisvę, nes gali ją prarasti. Neįkyrėkite su savo politika, atsako nenorintys mokytis.
Richard Stallman

„PHP 4 vadovas“. Jeremy Allen, Charles Hornberger

[2003-10-14]

Knygynuose jau pasirodė Jeremy Allen, Charles Hornberger knyga „PHP 4 vadovas“. Rašydami šią knygą, autorai siekė pateikti praktiškus ir realiame pasaulyje parankius scenarijus, kurie padėtų iliustruoti PHP funkcionalumą, pradedant samprata ir baigiant taikymu. Leidinys yra verstas į lietuvių kalbą, parengė „Smaltijos“ leidykla.
„PHP 4 vadove“ pateikti aukštos kokybės, realūs pavyzdžiai padės lengviau pritaikyti čia rastus sprendimus ir idėjas savo programose. Be to, pateikta glausta ir lengvai suprantama informacija, kad mokytis tinklalapių kūrimo su PHP 4.1 būtų taip pat paprasta, kaip ir ja naudotis. Be pačių svarbiausių su sėkmingu tinklalapių kūrimu susijusių sričių aptariamos ir kelios kitos technologijos ir kalbos.
Knygoje „PHP 4 vadovas“ pateikiamos esminės žinios apie HTML, SQL ir žiniatinklio tarnybinės stoties konfigūravimą.
Visą šioje knygoje naudojamą atvirąjį kodą rasite knygoje esančiame kompaktiniame diske. Čia yra PHP ir visiems joje naudojamiems moduliams skirtas atvirasis kodas; išbaigtos paketų, skirtų PHP ir Apache, kopijos, pateiktos atviruoju kodu ir Windows dvejetaine forma; visa PHP skirta dokumentacija, parengta PHP kūrėjų; taip pat pateiktas atvirojo kodo MySQL paketas, kad galėtumėte patys pabandyti programuoti duombazes.


Kitos naujienos